Avea Türk Telekom Fatura Sorgulama 2016

Turk Telekom Müşteri Hizmetleri

Avea Fatura Sorgulama, Son bir aydır her yerde karşımıza çıkan Türk Telekom reklamları bazı Avea kullanıcılarının kafasını karıştırmıştır. Türk Telekom bünyesine katılan ve fibere geçen Avea, müşterilerine ilettiği bilgilendirme mesajında mevcut abonelerin hiç bir şekilde bu birleşmeden etkilenmeyeceğini ve aynı ücretleri ödemeye devam edeceklerini bildirmiştir. Ancak Türk Telekom ofislerine dönüşen Avea mağazaları müşterilerin fatura ödemelerini nereye yapacaklarını bilememe sorununu ortaya çıkartmıştır.

Daha önce Avea ofislerine fatura ödeyen müşteriler şimdi Türk Telekom ofislerine fatura ödeyeceklerdir. Avea’ nın internet sitesinde kullanıcı işlemleri menüsünden Avea fatura sorgulama yapan müşteriler ise Türk Telekom üzerinden hizmet almaya devam edeceklerdir. Tüm mobil ihtiyaçların tek bir pakette derlendiği yeni sisteme alışmakta zorlanan kullanıcılar kredi kartı ya da banka hesabına otomatik fatura ödeme talimatı vererek faturalarını ödeyebilirler.

Ülkemizde en çok tercih edilen ve kullanılan Türk Telekom’un hizmetlerine mobil teknolojiyi de eklemesi tüketicilere kullanım kolaylığı sağlarken, ülkenin dört bir yanında fiber gücüyle daha hızlı internet erişimi sağlanacaktır. Ağrı’dan Rize’ye, İzmir’den Mersin’e uzanan her noktada erişim sağlanabilen 4,5 G mobilden daha hızlı internete erişim sağlayacak.

Tüm mobil hizmetleri tek çatıya toplayan Türk Telekom Avea müşterilerinin mağdur olmaması için ödenen ücretlerde bir değişiklik yapmamıştır. Avea kullanıcıları yine eski tarifelerindeki ücretleri ödeyecekler ve Avea fatura sorgulama yapmak istediklerinde Online olarak Türk Telekom internet sitesinden faturalarını sorgulayabilirler. Faturalarınız posta yolu ile tarafınıza ulaşmıyorsa E posta adresinize hesap kesim tarihinden bir gün sonra gelecektir.

Daha önceden kesilen faturaları görmek için Online işlem merkezine girerek geçmiş faturalarınızı inceleyebilir, kredi kartınızla faturalarınızı ödeyebilirsiniz.

Avea fatura sorgulama artık Türk Telekom internet sitesi olan www.turktelekom.com.tr adresinden yapılabilecektir. Ayrıca mevcut tarifenizi öğrenmek ya da diğer işlemleriniz için 444 1 444 numaralı telefondan müşteri hizmetlerine ulaşarak yardım alabilirsiniz. Ev telefonu, internet, televizyon ve cep telefonu hizmetlerine tek bir çatı altından ulaşabilirsiniz. İnternet sitesinden başvuru formunu doldurarak diğer hizmetler için müşteri olabilirsiniz. Size en yakın Türk Telekom bayisine gelerek fatura sorgulayabilir, fatura ödeme ve diğer tüm işlemlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan YGS Sınavında Dikkat Edilmesi Sınav Kuralları başlıklı makalemizde YGS Kuralları, YGS Sınav Kuralları ve YGS Sınavı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.