Apple dördüncüinçlik Yepyeni iPhone Modelinin Fiyatı ve Özellikleri

iphonese

Apple’ın Mart ayı içerisinde tanıtacağı yepyeni dördüncüinçlik iPhone modeliyle alakalı yepyeni tek rapor gösterildi. iPhone SEolarak gelmesi beklenen zeki telefonun olası özellikleri ve fiyatı haberimizde…Apple’ın yaklaşan dördüncüinçlik iPhone modeliyle alakalı aslına bakarsan bir dizi bilgilere haiz durumdayız. En son yepyeni zeki telefonun iPhone SE ismiyle geleceği söyleniyordu.

Sadece KGI Securities analisti Ming-Chi Kuo’nun bu hafta bitimi yatırımcılara dağıtılan yepyeni tutanağı yangını ek olarak da körüklemeye yetti. Deneyimli analist, yepyeni iPhone SE modelinin A9 işlemci (iPhone altıncı benzer biçimde), birinci megapiksel kamera ve Apple Hisse amaçlı lüzumlu meydana gelen NFC desteğine haiz olacağını söylüyor. Kuo bunun yakının da, telefonun Live Photos teknolojisi ve hafifçe kavisli ikinci5D cam ekranla geleceğini öne devam ediyor. Ek olarak 16GB ve 64GB depolama alanı, 802.11ac Wi-Fi, Bluetooth dördüncüikincive iPhone beşinci ile karşılaştırıldığında birazcık tekrarında kocaman 1642 mAh batarya da beklentiler içinde.

üçüncü Touch özelliği ise değişik kılmak adına iPhone altıncı ve iPhone altıncı Plus modellerine hususi duracak. Ek olarak Bkz.Apple’ın dördüncüinçlik yepyeni modeli iPhone SE adıyla çıkacakKuo, fiyat açısından bakıldığında ise yepyeni iPhone modelinin 400-500 dolar aralığında olmasını bekliyor. Ek olarak iPhone beşinci’te de yüzde beşinci oranında tek fiyat indirimi olacağını söylüyor. Şayet doğruysa üst seviye telefonlar mühim seviyede tekrar ucuz duruma gelebilir.

Kuo’nun Apple’ın tedarik zincirinin perde gerisinde neler olup bittiği hakkındaki mühim kaynakları var sadece bu onun da yanılmayacağı anlamına gelmiyor. Bu yüzden öngörüleri, Apple tarafınca teyit edilene civarı yalnız tek iddia niteliği taşıyor. KGI Securities, dördüncüinçlik iPhone sevkiyatlarının yepyeni dördüncüinç iPhone lansmanının gücü ve iPhone beşinci’teki fiyat indirimiyle beraber 2016 senesinde üçüncü milyon adede ulaşarak senelik bazda yüzde 131 oranında tek gelişme gerçekleştirmesini bekliyor.

Apple’ın yepyeni iPhone SE modeli kuvvetle olası iPad Pro’nun tekrarında ufak tek versiyonu ile beraber birinci Mart tarihinde düzenlenecek tek etkinlikle tanıtılacak. Lansman kapsamında yepyeni Apple Watch modelinin de görücüye çıkması umut ediliyor.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Game of War Fire Age APK indir Hile Kodları Var Mı başlıklı makalemizde 2016 Game of War Fire Age, 2016 Game of War Fire Age Hilesi ve Game of War Fire Age hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.