AOG Grubu Kimlerden Oluşur? Nasıl Katılırım ?

AOG Grubu

Bugün sanal âlemde özellikle genç kesimin toplu olarak takıldıkları bir çok grup vardır özellikle bu gruplar içerisinde bir grup vardır ki kendilerine “AOG “ ismini takmışlardır. Açılımı ise Amacı Olmayan Grup demektir. Grubun adından da anlayacağınız gibi hiçbir şekilde bir amacı yoktur üstelik siyasi bir görüşe falan da sahip değildir. Grubun yaş ortalaması 15-20 şeklinde yoğunlaşmaktadır.

Özellikle gençlik dönemlerinde kişiler daha çok arkadaş ortamı psikolojisi yaşarlar yani tekli hareket etmezler eğer ki tekli hareket edilecekse o zaman dışlanma gibi bir durum ortaya çıkar. Bu nedenle hiç kimse dışarıda kalmamak için gerek sosyal ortamlarda gerekse gerçek hayatta gruplaşırlar. Amacı olmayan grubun kurucuları ise Sadrazam yani Sado ve Baldudak Onur’ dur. Bunlar inci sayfaları ortamının sıcaklığını ve argoluğunu devam ettirmek ve yaşatmak için kurmuşlardır ve bu gruba herkes öyle istediği gibi giremez.

İlk önce grubun rajonunu bilmeniz lazım grubun en ünlü rajonu ise Sado ban kaldır kelimesidir. Çünkü sado yani Sadrazam dönem dönem liseli gençleri sayfadan banlamaktadır banlamanın anlamı ise engellemektir. Yani engellenen kişi hiçbir şekilde yorum atamaz paylaşımda bulunamaz. Bu da ergenler arasında özellikle AOG grubundan engellenmek üzüntü vericidir.

Çünkü orası kendi çapında ergenlerin topluca eğlendikleri kafa dağıttıkları bir ortamdır. Aslına bakılırsa Amacı Olmayan Grup bir idol ve sembolik bir harekettir diyebiliriz. Çünkü özellikle sosyal ortamda (facebook) inci sayfaları büyük yer etmişlerdir. Ve hatta öyle konumlanmışlar ki bu gruplar kendi aralarında bölünmüşler ve isimlendirilmişler. Örneğin inciciler, ekşiciler ve trolcüler. Bu üç grup sosyal medyaya yön veren ve gündemi bir anda değiştirebilecek kalabalık gruplara sahiplerdir.

 

AOG Grubuna Katılmak İsteyen Arkadaşlar Yorum Atabilirler. 20 30 Kelime İle Kendinizi Tanıtım Ve Facebook Adresinizi Yazın

 

AOG Grubu

AOG Grubu

  1. öncelikle merhaba kendimden bahsedeyim abaza felan değilim fame olsam bile aog a katılma gereği duydum eski ortamlardan bi tek aog kaldı 17 yaşındayım mizah yapmayı severim rap veya arabesk dinlemeyi sevmem beni gruba alırsanız memnun olurum teşekkür ederim iyi geceler.

  2. Sa yaşım 18 aog a alırsanız iii olur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.