Android Müzik Uygulama İncelemesi ve APK indir

Android Müzik indir

Mobil uygulamalar artık hayatımızın her anına girmiş bir durumda. Farklı farklı kategorilerde, birçok uygulamaları milyonlarca insan severek kullanmaktadır. Ayrıca müzik dinlemeyi sevenler, Android’in uygulama mağazası olan Play Store’da birçok sayıda ücretli ve ücretsiz uygulama bulunuyor. Bu uygulamaların hangisinin iyi olduğu ile alakalı sizler için araştırma yaptık. Peki hangileri daha iyi Teknolojinin bu denli ilerlemesine,

Hala birçok markanın müzik çalar uygulamaları, kullanıcıların dikkatini çekmemektedir. Evet, sizin için android uygulamaları denedik ve beğenebileceğiniz en iyi müzik çalar uygulamalarını bir araya getirdik. Play Store’ da birçok sayıda müzik çalar uygulaması var. Kullanıcılar bu uygulamalar arasında kaybolmaktadır.

Poweramp APK indir

Android kullanıcılarının senelerden beri bildikleri ve beğendikleri en güzel müzik çalar uygulamaları arasında yer almaktadır.

Player Pro APK indir

Bu uygulama Poweramp‘ın en iyi rakiplerinden biridir. Aynı Poweramp gibi içerisinde ekolayzer, bass ve 3D ses ayaları mevcut Player Pro, çok başarılı ve beğenilen bir uygulamadır.  Özellikle DSP Pack adlı ek uygulaması var bunun ile ses ayarları çok daha iyi seviyelere geliyor. Player Pro uygulamasına ek olarak, tema desteği de kullanmanız uygulamayı daha keyifli bir hale getirir.

NexMusic APK indir

Android için geliştirilmiş ve çok başarılı bir müzik çalar uygulaması olan NexMusic, Android 5.0 Lollipop ile gelen Material Design’ın geliştirilen mükemmel bir görünümüne sahip.  Ekolayzer özelliği olmasına rağmen hem ücretsiz hem de ücretli sürümleri mevcuttur. Nex Music, uygulaması en kolay müzik çalar uygulamalarından biridir.

Z Player APK indir

Windows Phone görünümlü olan bu müzik çalar uygulaması, içerisinde bulunan podcast oynatma özelliği ile, bir önceki paylaştığımız uygulamalardan daha fazla gelişmiş özellikleri kullanıcılarına sunuyor. İçerisinde tema desteği bulunmaz. Kullanım açısından kolay olmasa da uygulamayı kullananlar bundan vazgeçecek gibi değiller.

Fusion Music Player APK indir

Sony cihazlarda kullanılan ve dahili müzik çalar uygulaması olan Walkman’e benzeyen bir ara yüze sahip olanb u uygulama, çok basit bir kullanıma sahip. Hafif ve hızlı bir şekilde çalışan Fusion Player, çok gelişmiş özelliklere sahip değil ve Android 2.3 ve üzeri olan cihazlara yüklenebiliyor.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan 101 Yüzbir Okey Plus Android APK İndir başlıklı makalemizde 101 Okey Oyunu Oyna, 101 Okey Plus Android İndir ve 101 Okey Plus APK indir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.