Android Müzik İndirme Uygulamaları APK İndir 2017

Android Telefone Müzik Nasıl İndirilir - Müzik İndirme Uygulaması APK indir

Android telefonlar için müzik indirme uygulamaları, Müzik dendiğinde önceden walkman, cd çalar, mp3 Playerlar akla gelirdi. Şimdi ise akıllı telefonlar. Teknolojinin ivedi bir şekilde gelişmesinden sonra akıllı telefonlar kullanıcılarının eli ayağı oldu. Akıllı telefonlarda internette gezinmekten fotoğraf çekmeye, dosyalarını düzenlemekten kitap okumaya, görüntülü konuşma yapmaktan müzik dinlemeye kadar bir çok özellik bulunuyor.

Kent yaşamının içinde şüphesiz hepimiz yolculuklar yapıyoruz ve yolculuk süresini değerlendirmek için bazı aktiviteler yapıyoruz. Bunlardan biri de müzik dinlemek. Bir akıllı telefonunuz varsa müzik dinlemek çok kolay. Sevdiğiniz müzikleri youtube, souncloud veya spotify gibi platformlar aracılığıyla mobil internetinizi kullanarak dinleyebiliyorsunuz.

Peki ya internet paketiniz yoksa… işte o zaman önceden telefona müzik atmanız gerekiyor. Bilgisayardan yapılan bu işlem indir, telefonu bilgisayara bağla aktar vs. derken zaman alıyor. Akıllı telefonlarda bazı uygulamaları kullanarak bu müzikleri indirmeniz mümkün. O programlardan bazılarına göz atalım.

Peggo Android Müzik Uygulaması APK indir Peggo APK indir

Peggo Android Müzik Uygulaması APK indir Peggo APK indir

Peggo

Sevdiğiniz sanatçı ya da grupları arama çubuğuna yazarak indirmeniz mümkün. Bunun yanı sıra youtube ve soundcloud linklerini programın içerisine yapıştırıp müzikleri indirebiliyorsunuz. Peggo‘nun çarpıcı özelliklerinden bir tanesi ise parçada istemediğiniz gereksiz gördüğünüz bölümleri çıkartmanıza olanak sağlıyor oluşu. Youtube’a konan bazı parçaların sonunda bir hayli boşluk bulunabiliyor. Peggo android müzik indirme uygulaması sayesinde bu boşluklardan kurtulabiliyorsunuz.

 

MYT MP3 Müzik İle Android Telefona Müzik İndir Telefona Müzik Nasıl İndirilir Müzik İndirme Uygulaması APK İndir

MYT MP3 Müzik İle Android Telefona Müzik İndir Telefona Müzik Nasıl İndirilir Müzik İndirme Uygulaması APK İndir

MYT MP3 Müzik

Bu uygulama da Peggo gibi parça ya da sanatçı veya grup ismini kullanarak arama yapabiliyorsunuz ve yüksek kalitede bu parçaları android telefonunza mp3 uzantısı olarak indirebiliyorsunuz. MYT mp3 müzik indirme uygulamasının amacı olarak asıl hedef indirmeden dinle özelliği de mevcut olması. Ayrıca program indirme alışkanlıklarınıza göre size müzik alternatifi sunabiliyor, yani dinlediğiniz tarz da ve ya indirdiğiniz tarz da ve o tarza yakın müzikleri de sizlere sunuyor ve böylece farklı ve ilk defa keşfetmenize olanak sağladığını da burada fark ediyorsunuz böylelikle bu müzikleri de android telefonunuzdan ücretsiz müzik indirebiliyorsunuz. Ayrıca MYT MP3 müzik uygulaması için de APK indirme linki linklerde görebileceğiniz gibi indirebilirsiniz.

 

OG YouTube Android Müzik İndir OG YouTube APK indir

OG YouTube Android Müzik İndir OG YouTube APK indir

OG YouTube

OG YouTube Android Müzik Uygulaması ile YouTube hesabınızla giriş yaparak, dilediğiniz şarkıyı hem MP3 hem de video dosyalarını indirebiliyorsunuz, sadece örnekte de belirttiğim gibi şarkı indirmekle sınırlı değil örneğin dizi izliyorsunuz ve telefonunuzun hafızası oldukça geniş bu uygulama ile koca dizi film arşivi yapmak amacı ile android telefonunuza müzik indirebilir, film indirebilir, dizi indirebilirsiniz. YouTube’un kendi mobil uygulamasında bile olmayan arka planda oynatma özelliğini OG YouTube’ta da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yani artık youtube uygulamasına ihtiyacınız yok.

 

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Clean Master Android Virüs Uygulaması APK indir başlıklı makalemizde Clean Master, Clean Master Android APK İndir ve Clean Master Android APK indir - Clean Master for Android APK Download hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.