Agar.io Hileleri | Bot Kurulumu Sesli Anlatım

Agar.io Bot Hilesi Kurulumu

Pasulya.com’a hoş geldiniz arkadaşlar, sitemizin açılışına özel ilk makale olarak agar.io oyunun bot kurulumunu seçtik. Şimdi ilk olarak sizlere Agar.io oyunun hile kurulumunun videosunu çektik. İlk videomuzu izleyin… Eğer izleyebilecek durumunuz yoksa yani sınırlı internetiniz varsa size yazılı olarak videonun aşağısında verdim. Şimdiden size iyi seyirler.

Agar.io Hilesi Sesli Anlatım ve Bot Kurulumu

 

Yukarıda da bahsettiğim gibi izleyebilecek bir durumunuz yoksa izlemeyin size güzelce burada anlattım ya da izleyip de anlayamayan arkadaşlarım için güzel bir anlatım ile karşınızdayım. Adımları sıra ile takip ediniz:

 

Adım 1: İlk olarak video da verdiğim 1. link olan http://tampermonkey.net/ sitesine gidiyoruz. Daha sonra verdiğim siteden tarayıcınıza uygun olan eklentiyi indirip kuruyorsunuz…

1 :Google Choreme TamperMonkey Eklentisi : https://chrome.google.com/webstore/detail/tampermonkey/dhdgffkkebhmkfjojejmpbldmpobfkfo
2: Opera TamperMonkey Eklentisi: https://addons.opera.com/en/extensions/details/tampermonkey-beta/
3: Safari TamperMonkey Eklentisi : https://safari.tampermonkey.net/tampermonkey.safariextz

 

 

Adım 2: Eklentileri tarayıcınıza kurduktan ikinci sitemiz olan Agar.io Bot kurulum sayfasına gidiyoruz.

 

1: Github sitesine gidiyoruz ilk olarak: https://github.com/Apostolique/Agar.io-bot

2: Siteye girdikten sonra ilk olarak beta.user.js dosyasına tıklıyoruz: https://github.com/Apostolique/Agar.io-bot/blob/master/beta.user.js sayfaya gittikten sonra Raw butonuna tıklıyoruz.

3: Tıkladıktan daha sonra bot.user.js dosyasına tıklıyoruz: https://github.com/Apostolique/Agar.io-bot/blob/master/bot.user.js adresine gidiyoruz ve yine Raw butonuna tıklıyoruz.

4: Son olarak geri gelip launcher.user.js dosyasına tıklıyoruz: https://github.com/Apostolique/Agar.io-bot/blob/master/launcher.user.js tıkladıktan sonra sonra olarak Raw butonuna tıklıyoruz.

 

Adım 3: Geride kalan adımları uyguladıktan sonra her şey hazır diyebilirim size. Geriye kalan tek şey www.Agar.io site adresimize gitmek ve botumuz hazır bizi bekliyor olacak. Bot otomatik direk oyuna başlayacaktır. Nickimizi girmek için klavyemizin sol üstünde yer alan ESC tuşuna basarak karşımıza Kullanıcı adımızı girmemiz için bir panel gelecek. İstediğiniz kullanıcı adınızı girdikten sonra FFA, Teams ve Experimental gibi 3 farklı oyun seçeneği gelecektir, dilediğiniz gibi seçip play butonun yanındaki ayarlar butonuna tıkayarak oyun teması gibi ayarlara ulaşabilirsiniz. Daha sonra play dedikten sonra kendimizi yedirmemiz lazım yani ölmemiz lazım oyunda ki nickimiz güncellensin. Kendimizi yedirmemiz için sizlere oyundaki hilemizin kısa yollarından bahsedeyim:

Q: Mouse aktif eder / pasif eder
R: Katmanları aktif eder / pasif eder
T: Botu aktif eder / pasif eder

bize lazım olan T tuşu bir kere bastıktan sonra mouse ile kendiniz birisine yedirmeniz olacak ve nickiniz güncellenecektir. Güncellendikten sonra hilenizin keyfini sürebilirsiniz 🙂 Unutmadan hile sekmesi açık olsun yani agar.io sekmesi açık olsun yan sekmelere geçiş yapınca hilemiz çalışmaz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.