4,5G Uyumlu Akıllı Telefonlar Hangileri?

Turcell 4.5 G Destekleyen Akıllı Telefonlar

BTK’ nın düzenlediği ihale sonunda artık 1 nisan 2016 itibariyle yeni bir nesil sisteme geçilmiş oluyor ancak şu anda tüm vatandaşların aklındaki soru şu benim cep telefonum acaba 4,5G ile uyumlu mu eğer uyumlu değilse ne olacak. Peki uyumluysa bana nasıl bir avantaj sağlayacak.
Dilerseniz sözü uzatmadan 4,5G’ ye uyumlu cihazları sizlere belirtelim ama bilmeyenler için tekrar belirtelim 4,5G 4. Nesil bir sistemdir ve mobil cihaz hızını ve yüksek data kapasitesini sizlerin hizmetine sunacak. Özellikle akıllı evler ve buna istinaden büyük şehirlerdeki alt yapı sorununa büyük bir kolaylık getirecek bunun yanı sıra eğitimden sağlık alanına kadar bir çok noktada bizlere yeterince yardımcı olacak. Bu nedenle gündelik hayatımızda bizlere oldukça büyük kolaylıklar sağlayacak. İstediğiniz her şeyi yüksek hızda indireceksiniz ya da paylaşabileceksiniz.

4,5G Teknolojisine Uyumlu Cihazlar?

Tüm telefonların listesine ulaşmak için: 4.5 G Uyumlu Akıllı Telefonlar Makalemizde Listesinde Burada 4,5G teknolojisinde en önemli konu sim kartı yani sim kartınız eğer ki 4,5G’ ye uyumlu ise o dakikadan sonra büyük olasılıkla bütün telefonlarda kullanılabilecek ama biz yine de aşağıda sizlere kullanılabilecek bazı telefonların isimlerini belirtelim istedik. Turkcell, Apple Iphone ,Blackberry, Nokıa, Sony Xperıa , Samsung , LG,Htc, Huaweı, Vodafone , Avea , Vestel, General Mobıle, Casper , Asus Evet bu yukarıda saydığımız telefon ve bu telefonların android, İOS olanlarının hepsinde 4,5G hizmetinden yararlanılabilecek.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Eylül 2015 En İyi Akıllı Telefonları Hangileri ? başlıklı makalemizde 2015 Ağustos En İyi Su Geçirmez Akıllı Telefonlar, 2015 Eylül En İyi Akıllı Telefonları ve En Çok Satan Telefonlar 2015 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.