360 Security Android APK İndir (Mobil Güvenlik)

360 Security Android Apk indir

Akıllı telefonlarınıza özel mobil güvenlik uygulaması 360 Security android cihazlarınız için artık çok daha kullanışlı hale geldi. Akıllı telefonlarınız hayatınıza, yaşamınıza ve özeline bazen ayak uyduramayabilir. Kişisel güvenliğimiz her şeyden önce gelir. Şahsi bilgilerimizin bizde kalmasını isteriz ve bazen her şey istediğimiz gibi gitmez bizim olan her şey herkesin olur çıkar. Telefonlarınız da yer alan bilgileri korumanın yollardan biri de 360 Security android mobil güvenlik uygulamasıdır.

Android cihaz sahibiyseniz telefonlarınız da bulunan size ait ve kimsenin görmediği, görmek istemeyeceğiniz bilgilerinizi korumanın yolları vardır. Telefonlarınız da bulunan bir küçük uygulama bile güvenlik açığı doğurabilir ve bağlandığınız toplu herkese açık wi-fi alanlarında bilgilerinizi ele geçirebilecek bir yol açabilir. Uygulama indirirken dikkat etmeniz gereken bazı faktörler vardır ve bunları size bir başlık altında anlatmak istiyorum.

Android Akıllı Telefonunuzu Tehlikeye Atacak Durumlar

Akıllı telefonlarınızı tehlikeye atabilecek bazı durumlar vardır, bunları size açıklayıcı bir şekilde anlatabilirim umarım, sizlerde bu bilgilerden yararlanabilir ve kendinizi, kişisel gizliliği tehlikeye sokabilecek durumlardan nasıl uzak durabileceğinizi, neler sizin özel yaşamınızı etkileyebilecek bir durum oluşturabileceğini anlatmak istiyorum ve sizlere 360 Security android apk indirmeniz halinde bu durumdan ne şekilde ve ne derece de uzak durabileceğinizi anlatmak istiyorum.

Telefonlarınızı tehlikeye atabilecek şeylerden ilki güvenmediğiniz yerden bir mobil uygulama indirmek olacaktır. Daha önce indirmediğiniz yerden güven teşkil etmeyen bir durum fark ettiğinizde herhangi bir bir mobil uygulama indirmeyin derim. Daha önce indirmediğiniz yerlerde güvenilir uygulamalar olabilir elbet fakat diğer uygulamalara yada makalelere göz atarak sitenin güveliğini kendiniz düşünerek derecelendirebilirsiniz.

Güvenilir Kaynak Nasıl Belirlenir

Güvenilir kaynağı kendiniz deneyerek belirleyebilirsiniz. Kendinize herhangi bir site belirleyin ve hileli apk dosyasını indirdikten sonra bunu virüse karşı tarayabilir ve güvenliğini denetleyebilirsiniz. 360 Security apk ile bu işlemi denetleyebilirsiniz. Ayrıca indirdiğiniz kaynak sitesinde ki önceki yazılarında yer alan konu başlıklarına bakarak sitenin sizin kişisel güvenliğinizi ne derecede tehlikeye sokabilir yada güvenilir bir uygulama sağlayabilir anlayabilirsiniz. Ayrıca telefonlarınızı zararlı yazılımlardan korumanıza olanak sağlayan uygulama 360 Security apk indir butonuna basarak Google Play mağasında bulunan kendi sayfasına gidebilirsiniz.

Akıllı telefonlarınız da genellikle bilgi çalmak isteyenler oyun hileleri altından bunu sunabilirler, örneğin telefonunuza yeni bir oyun indirdiniz ve bu oyunun hilesinin APK dosyasını istiyorsunuz yada bir ücretli uygulamayı ücretsiz indirmek istiyorsunuz. Genellikle saldırganlar bu yol üzerinden telefonlarınıza sızar. Eğer indirdiğini APK dosyasında uygulamayı kurarken olağandan fazla izin istiyorsa bu uygulamayı kurarken düşünün ilk.

Bu indirdiğiniz oyunun hilesini kurmadan önce Google Play Store da kendi sayfasından orjinal hilesiz versiyonunu indirirken karşınıza gereken izinler listeleniyor, ve bu listedeki gerekli izinler dışında hileli apk dosyasında bir izin bulunuyorsa bu uygulamayı kurmayı biraz erteleyin derim. Bu fazla izinler sizin telefon güvenliğinizi tehlikeye atabilir.

İndirdiğim Uygulamalar Güvenilir Mi

Telefonlarınıza indirdiğiniz hileli apk dosyaları saldırganlar tarafından fotoğraflarınızı görebilme imkanına sahip olur, dilediği zaman fotoğraflarınızı alabilir ve sizin kişisel fotoğraflarınız bulunuyorsa bunu size karşı kullanabilirler. Mesajlarınıza erişebilirler, mesajlarda geçen özel konular ve özel resimlerimiz illaki vardır ve bu konuların açığa çıkmak istemeyeceği illaki özel durumlarımız ve resimlerimiz vardır bu şekilde de bize karşı kullanabilirler.

Bunları tehlikeye atıp atmamak elimizde. Oldu da daha önce bu tarz apk indir gibi şeyler yaptıysanız telefonunuzu gözden geçirmenizi tavsiye ederim telefonlarınız için yani akıllı telefon antivirüs programı kurmanızı öneririm ve telefonu virüse karşı taramanızı isterim. Önerebileceğim program olarak sizlere aşağıda linkini sunduğum 360 Security android mobil güvenlik programıdır. Sizleri Google Play Store sayfasına yönlendirerek 360 Security apk indirebilirsiniz ve telefonunuzu virüse karşı tarayıp hep emniyetli kalmasını sağlayabilirsiniz.

360 Security Android Mobil Güvenlik

360 Security ile artık mobil güvenliğiniz koruma altında, 360 Security uygulamasını yeni far ettiyseniz, hemen aşağıda sizler için belirttiğimiz 360 Security apk indir butonunda bulunan bağlantı ile Google Play mağazasından indirebilir ve virüslere karşı hemen şimdi denetleme işlemini emin ellere bırakabilirsiniz. Uzun yıllardır güvenilir hizmet sağlayan mobil güvenlik uygulaması olan 360 Security ile telefon güvenliğiniz çok daha iyi durumda olsun.

360 Security android uygulaması ile daha önce indiridğiniz şüphe duyduğunuz APK dosyalarını tarayabilir ve güvenliğinden emin olabilirsiniz. Aynı şekil kurduğunuz tüm uygulamaları tek tık ile virüslere karşı tarayabilir ve bu uygulamalarında güvenliğini doğrulayabilirsiniz.

360 Security Sadece Virüsten Mi Koruyor

360 Security android uygulaması sadece virüsten korumakla kalmıyor telefonunuzun yavaşlamasına da engel oluyor. Telefonunuzu gereksiz uygulamaların çalışmasından arındırarak çok daha hızlı çalışmasını sağlayabiliyorsunuz. İnternette gezinirken uygulamalarınızın donmasından sıkıldıysanız ve ya akıllı cihazlarınız dan oyun oynarken sık sık donma yaşıyorsanız 360 Security android uygulaması tam size göre.

360 Security apk ile akıllı cihazlarınızda bulunan arkaplan uygulamalarını kapatarak telefonunuzun çok daha hızlı çalışmasını sağlayabilirsiniz. Telefonlarınız arkaplanında sık sık gereksiz uygulamalar internetinizi açmanız ile birlikte o uygulamalar da aktif oluyor ve size oyun bildirimleri yağıyor. Tüm bu gereksiz kullanmadığınız uygulamaları kapatarak stabil hızlı çalışmasına olanak sağlıyorsunuz.

Eee… 360 Security Başka Ne Özelliği Var

Evet eee bu kadar saydın övdün 360 Security android uygulamasının başka ne özelliği olabilir ki diyebilirsiniz. 360 Security güvenlik ve hızın yanında çok daha uzun kullanım avantajı sağlıyor. Uzun kullanım derken telefon ömrü olarak değil de Pil ömrü olarak telefonunuzun kullanılabilirliği artıyor aslında değil dediğim şey buydu 🙂 telefonunuza hız kazandıran arkaplan uygulamalarını kapatıyorduk ya işte burada uygulamaları çalıştırmak için gereken güç azalıyor ve hali hazırda pil ömrü de daha uzun oluyor.

360 Security Android 100 Milyon İndirmeyi Geçti 

360 Security android uygulamasını senelerdir tanıyorum ve çok kaliteli bir geçmişi var 100 Milyon indirme den fazla yapmış sayılı uygulamalardan biridir, En çok indirme yapan mobil güvenliğinizi sağlayan uygulamalardan sadece biri. Kullanıcılarına memnuniyetini kanıtlamış bir uygulamadır.

360 Security Android APK indir

Bahsettiğim gibi yüzmilyonlarca kişinin sayılı güvelik uygulaması olan 360 Security android apk indirmenize olanak sağlayan bağlantı linki aşağıdadır. Aşağıdaki link sizlere Google Play mağazasına gitmenizde yardımcı olacaktır. 360 Security android mobil güvenlik uygulaması indirerek güvenlik, hız ve çok da uzun kullanım avantajını sağlayacaktır ve bu uygulama ücretsizdir. Son zamanlarda sık sık televizyon reklamlarımızda karşımıza çıkan 360 Security android programını indirmek isterseniz buyrun;

Dilerseniz sayfanın en yukarısındaki 360 Security, apk indir, uygulama indir gibi bağlantılarından birine tıklayarak indirmeyi deneyebilir eğer link aktif değilse aşağıdan Google Play mağazasından 360 Security apk indirebilirsiniz.

 

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.qihoo.security&hl=tr

360 Security APK İndir

360 Security APK İndir

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan YouCam Makeup APK İndir (Makyaj Yapma Uygulaması) başlıklı makalemizde Makyaj Yapma Uygulaması İndir, YouCam Makeup - Dijital Makyaj Uygulaması APK İndir ve YouCam Makeup Android İndir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.