2017 Güneş Gözlüğü Modası ve Gözlük Modelleri

2017 Gözlük Modelleri ve Modası

2017 ye sayılı günler kala güneş gözlüğü modasından ve bu güneş modasını bağdaştıran güneş gözlüğü modellerinden bahsettik, Güneş gözlükleri gözü güneşten koruma ve kıyafetlerimizi tamamlama adına son yıllarda vazgeçilmez olmuştur. Sadece yazın değil artık her mevsim tercih edilen güneş gözlüklerini her zaman yanımızda bulunduruyoruz. Geçen seneki büyük, ayna camlı güneş gözlüğü trendinden ziyade bu sezon daha soft, yumuşak hatlı ve küçük güneş gözlükler ön planda. 2017 güneş gözlüğü modelleri ve güneş gözlüğü modası olarak alttaki seçenekleri size sıralayabiliriz.

Kemik Çerçeve

80’lerde moda haline gelen komik abartı çerçeveleri olan güneş gözlükleri 2017 yılında da da en moda trenler arasında olmaya şimdiden aday olarak gözüküyor. Eski yıllarda daha keskin hatlara sahip olan bu gözlükler bu sene daha yuvarlak hatlarla ve canlı desenlerle sezonun trendleri arasında.

Çerçevede Pembe Modası

Pembenin tonları bu yaz gözlüğe hâkim durumda. Yalnız pembe gözlükler kalın çerçeveli olarak bu sezon karşımızda. Daha önce pek tercih edilmeyen gözlükler bu sezon ön planda olmaya aday.

Doğal Tonlar

Bu sene modada doğal tonlar tercih edildiği gibi gözlüklerde de doğal tonlar gözler önünde. Yapılan doğal renkli kombinlerde uyumlu olması adına ve yatıştırıcı, sakin görüntüsü nedeniyle doğal tonlu kemik güneş gözlükleri tercih sebebi.

Pastel Tonlar

Bebek mavisi, mor, sarı gibi pastel tonlar daha genç ve dinamik görüntü açısından genç kızlar tarafından daha çok tercih edilirken, sofistike bir görünüm oluşturması açısından orta yaşlı kadınlar tarafından da tercih edilmektedir.

Kedi Model Çerçeve

Şık, çekici ve seksi görünüm veren kedi model çerçeveler daha klasik ve çekici görünmek isteyen kadınlar tarafından 2016 senesinde de tercihler arasında. İddialı görünümüyle dikkat çekmek isteyen kadınlar tercih edebilir.

Harry Potter Çerçeve

Harry Potter’ın gözlükleri gibi yuvarlak ve küçük olan bu güneş gözlükleri bu sene oldukça ön planda. Günlük hayatta pratik ve kolay kombin imkânı sağladığı için tak-çık tanımına kesinlikle uymaktadır. Daha rahat ve stil sahibi görünmek isteyen kadınlar adına oldukça uygun bir trend.

2017 Gözlük Modelleri 2017 Yılına Yakın

Modayı Takip Ettikten Sonra Bu Makale Güncellenecektir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan 2017 Gelinlik Modelleri - 2017 Gelinlik Modası başlıklı makalemizde Dantelli Gelinlik Modelleri, Dantelli Gelinlik Modelleri 2017 ÖZEL GALERİ ve En Güzel Gelinlik Modelleri Modası 2017 hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.