2017 Gelinlik Modelleri – 2017 Gelinlik Modası

Gelinlik Modelleri 2017

2017 Gelinlik Modelleri, Her bayanın rüyasıdır elbette, gelinlik giymek. Sadece genç kızlar değil, her çağdan bayanlar evlendiklerinde gelinlik giyer. Eskiden ikinci baharları için evlenen bayanlar ‘ Yaşımdan başımdan utanırım ‘ diyerek giymeyi reddettikleri gelinlikleri şimdilerde -sade olmak şartı ile- olmazsa olmaz hale getirdiler. Gelinlik seçmek için dolaşılan mağazaların, yapılan pazarlıkların ve dahi çıkan aksiliklerin haddi hesabı yoktur.

Göz Alıcı Gelinlikler 2017 Gelinlik Modası İle Yenileniyor

Genelleme yapılacak olur ise; çoğu bayan sade ama şık! Bir gelinlik giymek ister. Elbette ki bu sadelik kişiden kişiye göre değişmektedir. Kimine göre sadelik taşsız, desensiz kabarık gelinlik iken, kimine göre de; balık, dantelden uzun kol ve yaldız süslemeli olabilmektedir.

2017 Sade Gelinlik Modelleri ve tesettür gelinlik modelleri 2017 denildiği zaman akla gelebilecek en önde ki model ve kombini, dümdüz bir beyaz gelinlik, eteği kabarık straplez gelinklik modellerini veya düşük askılı bir gelinliktir. Bu gelinlikler zarafet açısından inci kolye ve küpe ile tamamlanarak muhteşem bir zarafet görüntüsü ortaya çıkmaktadır.

Sade gelinlik modellerindeki en önemli yanlış anlama gelinliğin etek kısmının kabarık olma sorunsalıdır. Hatalı düşüncelerden biri; eteğin kabarık olması sade görünmeyeceğini düşünmektir. Aslında öyle bir şey yoktur. Sonuçta kastedilen giyim eşyası gelinliktir ve aşırıya kaçmamak boyutunda elbette ki sadelik belirtir ve bu sadeliği çok abartı olarak düşünmemek lazım sonuçta hayatınızda bir kere evleneceksiniz ve bunun biraz olsun sizi gözlerden uzaklaştırmayacak kadar az da olsun dikkat çekici kılmak istemez misiniz ?

Dantel Kollu Gelinlikler En Çok Aranan Sadelik Arasında

Özellikle 2016 yılında evlenen ünlü çiftlerde görülen, uzun kollu gelinlik modelleri bu seneki gelinlerin tercih ettikleri gelinliklere damgasını vurmuştur. Gelinliklerin eteklerinin kabarık olması yerine kuyruk kısmının uzun tutularak abiyeden ayrılması ile straplez göğüs kısmının dantel kol detayları ile birleştirilerek tasarlanan gelinlikler adeta zerafet ile göz alıcı bir hava yaratmaktadır.

Kabarık etekli ya da uzun kuyruklu fark etmeksizin tüm gelinlik modellerinin mutlaka sadesi bulunmaktadır. İşleme ve detay arttıkça gelinlik sadeliğini kaybetmektedir. Ancak şu da unutulmamalıdır ki ister sade ister ise gösterişli olsun her gelin güzeldir.

2017 Gelinlik Modelleri

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan 2017 Sade Makyaj Modelleri, Önerileri, Fikirleri başlıklı makalemizde 2017 Abartı Makyaj Modelleri, 2017 Balo Makyaj Modelleri ve 2017 Davetiye Makyaj Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.