2017 Standart Dekorasyon Önerileri – Yeni Yıl Özel

2017 Dekorasyon Önerileri 2017 Yılına Özel Evinizi Baştan Aşağıya Yenileyecek Dekorasyon Önerileri

2017 Standart Dekorasyon Önerileri,  Hangi rengi hangi renkle kullanırsanız daha uyumlu olur, hangi tarz son zamanlarda daha moda, ne tip ürünler daha kullanışlı, ya da olmazsa olmazlar neler, siz de evinizi dekore etmek istiyor ama bilmediğiniz birçok şey olduğunu düşünüyorsanız evinizle ilgili her alanda 2017 Dekorasyon Önerileri neler, göz atabilirsiniz.

 

Salon Odası Dekorasyon Önerileri

Solan odası en çok rahatsız olduğumuz şeylerden biri belki de kolonlar. Siz de kolonlarınızın arasını salon mobilya takımınızla uyumlu olacak renkte duvar kâğıtları, resimler ya da taşlar ile kaplayabilir, aydınlatma elemanları yardımıyla görüntüyü zenginleştirip farklı bir alan yaratabilirsiniz. Mavi, yeşil ve mor renklerinin özellikle açık pastel tonlarının dinlendirici ve dinginlik verici özelliğinden faydalanabilirsiniz. Alandan tasarruf etmek adına birkaç tane oturma grubu kullanmak yerine köşe takımları tercih edebilirsiniz. Salon odası dekorasyon önerilerinin hemen ardından sıradaki dekorasyon önerilerimizden olan Mutfağınız için uygun olan önerilerde.

2017 Salon Odası Dekorasyon Önerileri

2017 Salon Odası Dekorasyon Önerileri

 

Mutfak Dekorasyon Önerileri

Mutfak, yemek pişirirken kullandığınız yağdan ötürü zaman içerisinde perdeler ve tüller çok kolay kirlenir. Mutfağınızda kolay temizlenebilir stor perdeler kullanarak bu dertten kurtulabilirsiniz. Rengârenk aksesuarlarla gözünüzü yormayacak ama size güç ve enerji verecek bir ortam tasarlayabilir ve yemek yapmaktan yorulduğunuzda oturup hem dinlenip hem de kendinize vakit ayırabileceğiniz bir kahve ya da çay köşesi dizayn edebilirsiniz. Mutfaklarınıza uygun dekorasyon önerilerinden sonra sizlere bir sonraki dekorasyon önerilerinden olan Yatak Odası dekorasyon önerilerinden bahsedeceğiz.

2017 Mutfak Dekorasyon Önerileri

2017 Mutfak Dekorasyon Önerileri

 

Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

Yatak odanızda gözünüzü yoracak ve size enerji verecek canlı renkler yerine ruhunuzu dinlendirecek dinginlik verici ya da nude tonlarındaki renkleri kullanabilirsiniz. Tabii eğer renkli şeyleri seviyorsanız duvarlarınızı ya da büyük mobilyalarınızı renklendirmek yerine renkli aksesuarları tercih edin. Yatak odanız için ufak bir önerilerden sonra hemen altta sıradaki önerimiz Banyonuz için olacak, Banyonuz için dekorasyon önerileri hemen bir altta yer alıyor.

2017 Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

2017 Yatak Odası Dekorasyon Önerileri

 

Banyo Dekorasyon Önerileri

Banyo çok fazla aydınlığa ihtiyacınızın olmadığı banyolarda loş ışık veren aydınlatma elemanlarından ve doğal taşlardan faydalanabilirsiniz. Eğer doğallık hoşunuza gidiyorsa ahşap detaylar da sizi oldukça mutlu edecektir. Banyo keyfinizi uzun uzun yaşayabileceğiniz yatıp dinlenme bölümü yaptırabilir ya da müzikten hoşlanıyorsanız şarkı söyleyen ve ışıklı duşa kabinleri tercih edebilirsiniz. Eviniz için standart dekorasyon önerileri çok basit olmakla birlikte oldukça işe yarar ve kullanışlı tavsiyeler içeriyor. Banyonuz için de dekorasyon önerilerini sunduk, bir sonraki 2017 dekorasyon önerilerini de ufak bilgilendirici yazıları takip etmek için sitemizi takip etmeyi unutmayın

2017 Banyo Dekorasyon Önerileri

2017 Banyo Dekorasyon Önerileri

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan 2016 Uzun Abiye ve Kısa Abiye Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Abiye Modası, 2016 Abiye Modelleri ve 2016 Abiye Modelleri Modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.