2016’nın En İyi Oyuncu Mouse Tavsiyeleri

Teknolojinin amansız yükselişi devam ediyor. Bundan 10 yıl önceki bilgisayarların sahip olduğu özelliklerle şimdikiler arasında büyük farklar mevcut. Ekran kartları daha güçlü, işlemciler daha yüksek. Bu değişimler, şüphesiz oyun sektörünün de gelişmesine neden oldu. Oyun sektörü geliştikçe, oyuncuların ihtiyaçları da şekillendirmeye başladı. Bu ihtiyaçlardan biri de oyunlarda kontrolün bir bölümünü sağlayan farelerdir.

• Oyuncular için en iyi fareler nasıl olmalı

Oyuncular için en önemli bileşenlerden biri de farelerdir. Fareler, şekilleri, özellikleri, inç başına düşen nokta, ergonomi gibi faktörler bulunuyor. DPI modülleri farelerin yazılımlarıyla ayarlanabiliyor. Bu bağlamda DPI’yı yüksek fareler bir adım öne çıkıyor. Fare üreten firmalar genelde her iki el için de fare üretiyorlar.

 

Redragon M601 Centrophorus Mouse  Özellikleri Oyun İçin İyi Bir Mouse Mu

Redragon M601 Centrophorus Mouse Özellikleri Oyun İçin İyi Bir Mouse Mu

Redragon M601 Centrophorus

Sekiz parçalı set ile ağırlığı ayarlanabilen M601’in alt kısmı yumuşak teflondan oluşuyor. Toplam 6 düğmesi bulunan M 601 uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Oyun seven ama profesyonel olmayan oyuncular için bulunmaz hint kumaşı.

 

Razer DeathAdder Chroma Mouse Özellikleri Oynanabilir Bir Oyuncu Faresi Mi

Razer DeathAdder Chroma Mouse Özellikleri Oynanabilir Bir Oyuncu Faresi Mi

Razer DeathAdder Chroma

Görünümü ağır olan Chroma çevikliğiyle dikkat çekiyor. 10000 DPI olan algılayıcısı oyunlarda sizi mahcup bırakmıyor. Görünümü standart bir fareyi andırmasına rağmen hafif olması sebebiyle oyuncuyu yormuyor. Bunun yanında tüm bileşenleri standart farelerden daha büyük.

 

Logitech G600 Özellikleri Logitech G600 Mouse İyi Bir Oyuncu Mouse Mu

Logitech G600 Özellikleri Logitech G600 Mouse İyi Bir Oyuncu Mouse Mu

Logitech G600

8200 DPI çözünürlüğe sahip fare programlanabilir tuşları sayesinde kullanıcılarına keyifli bir kullanım sunuyor. Toplam 20 tane programlanabilen tuşu olan farenin tüm tuşları yazılım desteğiyle birlikte farklı renklerde aydınlatılabiliyor. Standart farelere göre boyutları büyük olan fare ele alındığında tok bir hissiyat veriyor.

 

Logitech G303 Özellikleri İyi Mouse Mu

Logitech G303 Özellikleri İyi Mouse Mu

Logitech G303

Basitliği ve kullanışlılığıyla dikkat çeken G303 keskin ve havalı duruşuyla dikkat çekiyor. 12000 DPI sunan fare alt kısmının yapıldığı malzeme sayesinde kolayca kaydırılabilmesini ve her yüzeyde tutunmasını sağlıyor. G303 sayeside her oyunda farklı profil yaratabilir ve fare rengini ayarlayablirsiniz.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Pokemon GO APK İndir & iOS İndirme Rehberi başlıklı makalemizde Pokemo GO, Pokemo GO 0.29.0 APK indir ve Pokemo GO APK Nasıl İndirilir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.