2016 Yapımı Western Filmi Muhteşem Yedili Konusu

The Magnificent Seven 2016 Movie

Severek İzleyeceğiniz Bir Western Filmi Yeniden Karşınızda, Western filmi seviyorsanız ama klasik konulu western filmlerden sıkıldıysanız 2016 yılı yapımı Muhteşem Yedili ( The Magnificent Seven) aradığınız film olabilir. Film eski bir filmin modern zamanda çekilmiş bir hali olup bu yeni yorumuyla daha çok hoşunuza gidecektir. Küçük bir kasabada geçen film sizi kasaba yaşantısına geri götürecek. Aksiyonun eksik olmadığı bu film macera severler için ideal.

Muhteşem yedili filmi konusu

Muhteşem yedili filmi konusu Rose Creek halkı kasabanın ileri gelen sanayicisi tarafından kötü muameleye maruz kalması ve bu davranışlara dayanamayıp bu yönetime karşı birleşen insanların karşı karşıya gelmesini anlatır.

Bu kıran kırana mücadelede yer alan karakterler sert ama iyi yönleriyle dikkat çeken ilginç özellikleri olan karakterlerdir. Bu yönüyle dikkat çeken film takım halinde içlerindeki potansiyelleri daha iyi ortaya çıkaran insanlara da ayna tutmakta. Bu zorbalığa karşı çıkan ve adaleti savunan ekibin içinde bir kumarbaz, ödül avcısı, kanun kaçağı, savaşçı, suikastçı, iz sürücü ve keskin nişancı bulunmaktadır.

Aslında başta kiralanan bu karakterler daha sonrasında bir bağ kuracaklardır. Muhteşem yedili filmi western filmlerinde bulunan tüm değişik karakterleri başarılı bir şekilde bir araya getirmesi ile öne çıkmaktadır.

Muhteşem Yedili 2016 Filmi Konusu Muhteşem Yedili Filmi Konusu

Muhteşem Yedili 2016 Filmi Konusu Muhteşem Yedili Filmi Konusu

Karakteristik özellikleri olan birbirinden farklı baskın karakterlerin bir amaç uğruna nasıl bir araya geldiğini izlemekteyiz. Vahşi batı şiddeti dozunda yansıtılmış olup eski kovboy filmlerini güzel bir şekilde yansıtmış.

Muhteşem yedili filmi vahşi batı vurgusu bu konsepti yaratan unsurlarla iyi bir şekilde işlenmiş. Olay örgüsü, karakterler ve filmin geçtiği ortam birbirini dengelemekte. Quentin Tarantino filmlerindeki ağırkanlı sahnelerin ve şiddetin yanı sıra filmde aksiyon sahneleri öne çıkmakta. Tabi ünlü yönetmenin yarattığı karakterlerden bu filmde etkilenilmediğini söylemek doğru olmaz.

Muhteşem yedili filmi fragmanı izlediğinde görebileceğiniz gibi çekimlerin yapıldığı ortamlar temaya oldukça uygun ama doğasıyla filmin önüne geçmemektedir. İMDB puanı 7.8 olan filmin oranı yeniden çekilmiş bir western filme göre oldukça iyi. Vincent D’onofrio ve Ethan Hawke gibi oyuncuların yer aldığı film bu yönüyle oyunculuktan memnun kalacağınızı garanti etmekte. Western tutkunuysanız bu film keyifle izleyeceğiniz bir film olacaktır.

Muhteşem Yedili Filmi Fragmanı

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan Yıldızlarda Kayar - Das Borak Filmi Konusu başlıklı makalemizde Yıldızlarda Kayar Das Borak, Yıldızlarda Kayar Das Borak Filmi ve Yıldızlarda Kayar Das Borak Filmi Fragmanı hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.