2016 Uzun Abiye ve Kısa Abiye Modelleri

2016 Abiye Modelleri

Biz kadınların kendisini en şık, en gösterişli halleriyle katılıp adeta bir podyum havası estireceği yerler listesi yeni yılla beraber önümüze sıralandı durdu. Akademik hayatını bitirip bir an evvel iş hayatına başlama hevesinde olan öğrencilerin eşsiz mezuniyet baloları, nişan dediğimiz sevgi halkasının parmağa takılması olan nişan törenleri, yeni hayatlarına adım atarken mutlulukları sevdiklerle paylaşma alanı olan düğünler… Koskoca bir yıl ve özel günler saymakla bitmez. Özel günlerin ilk esası güzel giyinmektir. Mutluğumuzu şık bir abiye ile taçlandırmak gerekir. Peki, 2016 yılında uzun abiyelermi yoksa kısa abiyelermi öne çıkacak?

Moda yarışmaları ile iç içe yaşadığımız günümüzde hepimizinaz çokbir moda bilgisi var. Fakat artık herkesin moda konusunda ortak bir görüşü var ki o da şu: “Moda insanın kendine yakışanı giymesidir.” İnsan herkesten önce kendi vücudunu kendi tanır. Kendine en çok yakışan nedir, ne renk onu daha canlı gösterir, hangi renklerle mutluluğu daha da artıp mutlu olur… Uzun boylu olanlar hangi boyda elbise giyerek boylarını daha da selvi yaparken, kısa boylu olanlar hangi moda hileleri, hangi sihirli dokunuşlarla boylarını gerçekte olandan birkaç santim daha uzun gösterebilirler?

2016 Abiye Modelleri

Uzun abiye mi bu yıl öne çıkacak yoksa kısa abiyeler mi bu yıl daha fazla artış sağlayacak bunu ilerleyen zamanlarda hep birlikte göreceğiz ancak yine eklemek istiyorum ki biz modaya değil moda bize uymalı. Kendimizi içinde rahat hissettiğimiz her kıyafet, her renk bizim kendi modamızı oluşturur

Ama tüyo vermeden de olmaz tabi. Lise mezuniyetleri en deli olduğumuz, yetişkinliğe adım attığımız yıllarımızın unutulmaz anılarındandır. O yüzden bir nevi çocukluğa veda olarak da adlandıracağımız lise mezuniyetlerinde biraz şımarık,deli dolu olmak yerinde olsa gerek. Kısa, kabarık tütüler, rengârenk ayakkabılar, kıvırcık saçlar…

2016 Kısa Abiye Modelleri

Düğünlerde ve üniversite mezuniyet balolarında ise uzun abiyeler daha uygun kalacaktır. Sizi daha şık daha kibar ve asil gösteren uzun abiyelerin içinde doğru renk tercihleri ile kuğu gibi süzülebilirsiniz. Geriye sadece gönlünüzce eğlenmek kalır.
Şimdiden iyi eğlenceler.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan 2016 Moda Saç Boyası Renkleri başlıklı makalemizde 2016 Moda Saç Boyası, 2016 Moda Saç Renkleri ve 2016 Saç Boyası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.