2016 Moda Saç Boyası Renkleri

2016 Moda Saç Boyası Renkleri

Biz kadınların en büyük dertlerinden biridir saçlar. Canımız sıkılır, moralimiz bozulur, depresyona gireriz ve hayatımızda bir değişiklik isteriz. İşte o an değişime saçlardan başlama gereği duyarız nedense. Saçlarda yapılan değişikliğin hayatımızı da etkileyeceğini düşünüyoruz sanırım. Kesilen, boyatılan, şekilden şekle giren saçlar yeni bir dönem arayışımızın hayatımıza yansımasıdır. Her yıl nasıl giyim, aksesuar, şarkı alanında moda rüzgârları esiyorsa saçlar da bu moda rüzgarına uyuyor ve her sene modası değişiyor.

E modaya uymak varken tutup da demode bir saç rengi yapmak istemeyiz değil mi? Bu yıl 2016 moda saç renkleri arasında kahve, balköpüğü, kestane rengi gibi renkler bulunmakta. Kış aylarına çok yakışacak bu tonlar.

Bir kadının vücudunda en çok dikkat ettiği yerlerden biridir saçları. Ve aylık kuaför masrafımızın haddi hesabı yoktur. 2016 moda saç renkleri bu kış hepimize çok iyi gelecek. Çikolata kahve, tarçın renklerini düşünecek olursak da oldukça iştah kabartıcı seçimler oldukları kesin. Bu senenin rüzgârına kapılan ünlülerden olan Julia Roberts kırmızı kestane saçları ile fazlasıyla güzel görünüyor. Emma Stone ise kızıl rengine dönüştürdüğü saçları ile yine nefis bir görüntü sunuyor.

Bu yıl bu saç renkleri kendinden çok fazla söz ettirecek. Değişime bu tonlar ile başlamak kadınlara kendini çok iyi hissettirecek. Böylesine iddialı saç renklerinin de pek çok kadının gözdesi olacağı kesin. Depresyon ve moral bozuklukları mı? Hiç birinden eser yok tabii. Bir saç rengi bir kadının ruh halini öylesine değiştirir ki, adeta küllerimizden yeniden doğmuş gibi oluruz. Balköpüğü ve badem rengini bir düşünsenize… İnsanın içini ısıtıyor resmen.

Karamel tonları ise hemen hemen her cilde gidebilecek renkler. Bu kış, kadınların birçoğu bu renklere bayılacak. Yeni seneye yeni saçlarla başlama fikri de oldukça ilgi çekici olsa gerek. Önce saçların uçlarındaki kırıkları kesip atmalı. Sonrası ise oldukça basittir. Eski rengimizden kurtulup değişime adım atıyoruz. Saç rengimizin değişmesi ile birlikte yüzümüzde oluşacak tebessümü ve sürekli aynaya bakma isteğini görmezden gelmek elde değil. Biraz değişim kime iyi gelmez ki ama?

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan 2016 Kol Saati Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Kol Saati Modası, 2016 Saati Modelleri ve Kol Saati Modası hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.