2016 Kol Saati Modelleri

2016 Kol Saati Modelleri

2016 Kol saati modası alışılmıştan farklı bir şekilde karşımıza çıkmaya başladı. Kol saati devleri olarak bilinen markalar 2016 yılında saatlerde ne gibi çizgiler izleyeceklerini açıkladılar. Klasik tarzı şıklıkla birleştirip modaya uyduracak olan Fossil takım kombine giyimlerine ve spor giyimlerine aynı anda uyum sağlayabilecek yeni modeliyle 2016ya hazırlanıyor. İddialı 2016 Kol Saati Modelleri arasında şıklığın, kalitenin ve teknolojinin birleştiği Garmin’in Fenix 3 modeli var.

Kalitenin altın yılı; Üç farklı modele sahip olan Fenix 3 tüm modellerinde de güçlendirilmiş çelik kasa, çelik çerçeve ve çelik düğmelere sahip. En sert güneşli günlerde bile okunabilen ve her türlü ışıklı ortama uyum sağlayabilen LED ekrana sahiptir. 100 metreye kadar su geçirmeme özelliğine sahip. Saat olarak 3 ay, GPS aleti olarak 16 saat ve spor modunda 50 saate kadar dayanabilen pil ömrüne sahiptir.

Fitness Sporunda En Yakın Yardımcı Olacak; Spora ilk başladığınız andan itibaren formunuzu ve gelişiminizi kaydedip kendinize daha etkili bir rota çizmenize olanak sağlar. Nabız ölçümünüzü ve ihtiyacınız olan oksijen miktarınızı hesaplayarak spor yardımcınız olmaktan çıkarak, spor hocanız haline gelir. Denizde En Büyük Yardımcınız Olacak; Yüzerken ve kayak yaparken aldığınız mesafeyi ve başlangıca göre konumunuzu kaydeder. Yüzerken kulaç sayınızı, kulaç hızınızı ve bir kulaçta aldığınız mesafeyi hesaplar.

VIRB su altı kameralarına uzaktan kumanda olarak kullanılabilir. Güçlendirilmiş Navigasyon İle Yol Aramak İşten Sayılmayacak Her an yanınızda olacak olan Fenix 3 genişletilmiş GPS özelliği sayesinde yön bulmak sıradan bir hal alacak. Genişletilmiş alıcılar sayesinde ulaşmak isteyeceğiniz hedefe giden yol üzerinde ki her türlü yol ve hava durumu hakkında bilgi sayesi olabileceksiniz. Dâhili hafızasına 1000 adres kaydedebilir ve bluetooth özelliği sayesinde konum alışverişi yapabilir.

  • Fiziki Şartlar Hakkında Tüm Bilgilere Sahip Olabilir İşlevsel ABC alıcılara sahip Fenix 3;
  • Yükseklikölçer sayesinde bulunduğunuz konumun denizden yüksekliğini hesaplar,
  • Barometre sayesinde bulunduğunuz konumda hava basıncını hesaplar,
  • Termometre sayesinde bulunduğunu konumda hava sıcaklığını ölçer,
  • Pusula sayesinde yönünüzü belirler.
  • Her Zaman Dış Dünyayla İletişimde Kalır
  • Mesajlarınız ve maillerinizi görmenizi sağlar,
  • Gelen çağrılara cevap vermenizi sağlar,
  • Birçok akıllı telefon ile uyumluluk gösterir.

Makaleyi okumayı bitirdiğine göre hemen bir yere gitme, bir önceki yazımız olan 2016 Kol Çantası Modelleri başlıklı makalemizde 2016 Çanta Modelleri, 2016 Kol Çantası Modası ve 2016 Kol Çantası Modelleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İletişim - RSS - Sitemap - Ping Gönder Pasulya © 2015 Tüm hakları saklıdır. İçeriklerin izinsiz kopyalanması yasaktır.